Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Laleczki LOL Surprise – czym są i dlaczego są tak popularne?

Nie ulega wątpliwości, że dzieci uwielbiają różnego typu zabawki, których obecnie na rynku nie brakuje. Nie wszystkie jednak są w stanie na dłużej przykuć dziecięcą uwagę i sprawić, że staną się one jednymi z ich ulubionych. Oczywiście każde dziecko jest inne i ma swoje zainteresowania czy upodobania, ale lalki LOL Surprise skradły serce niemal każdej dziewczynki. Co takiego niezwykłego jest w tych laleczkach? Dowiedz się na czym polega fenomen LOL Surprise, a zrozumiesz dlaczego dziewczynki je kochają.

Tajemnicza laleczka oferująca dużą dawkę pozytywnych emocji

Sukces laleczek LOL Surprise (tantis) wynika przede wszystkim z tego, że łączą one w sobie wszystko to, co dzieci uwielbiają – element zaskoczenia i dobrą zabawę oraz całą masę gadżetów zwiększających jej atrakcyjność.

Mamy więc niespodziankę, która wywołuje radość, wzbudza ciekawość i pobudza do działania. Każde dziecko lubi być mile zaskakiwane, a sam element zaskoczenia jest tutaj kluczowy. Odkrywanie tajemnicy niespodzianki – jaka laleczka znajduje się w ostatniej, siódmej warstwie opakowania – jest niezwykle emocjonujące, co przekłada się na doskonałą zabawę od samego początku.

W zestawie poza laleczką znajdują się naklejki kolekcjonerskie i akcesoria niezbędne dla danej postaci (laleczki lub jej zwierzątka). Każda laleczka ma swój styl i charakter oraz posiadane umiejętności, co zwiększa jej atrakcyjność i sprzyja kreatywnej zabawie. Ponadto LOL Surprise to seria kolekcjonerska zachęcająca dziecko do zbierania laleczek i wszelkiego typu dodatków, akcesoriów i gadżetów z nimi związanych

Kolekcjonerskiej przygody nie ma końca

Seria laleczek LOL Surprise jest podzielona tematycznie, co jeszcze bardziej zachęca do ich zbierania. Mogą to być laleczki brokatowe, z naturalnymi włosami, zwierzątkami czy też z confetti, zwiększające atrakcyjność momentu odkrywania ostatniej warstwy.

Poza tym laleczki czy ich pupile mogą być schowane na przykład w kuli, kapsule, ozdobnym pudełeczku czy też butelce na szampon lub ukryte w sprayu bądź wałku do włosów.

Comments are closed.