Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Zawieszki do smoczka – dlaczego warto ich używać?

Smoczek to uniwersalny uspokajacz każdego maluszka i z tego dobrodziejstwa korzysta prawie każda mama. Co się jednak stanie, gdy smoczek nagle zniknie? Każdy rodzic dobrze wie, że nie są to przyjemne sytuacje i wcale nie jest łatwo wytłumaczyć dziecku, co się z nim stało. Zdecydowanie lepiej dmuchać na zimne i zainwestować w zawieszki do smoczka.

Praktyczna zawieszka do smoczka

Jak działa ten prosty gadżet? – Oczywiście skutecznie pilnuje smoczka, dzięki czemu drobne rączki nie odrzucą go przypadkiem z wózka w czasie spaceru, ponieważ jest on po prostu przyczepiony, np. do dziecięcego ubranka. Najczęściej zawieszka posiada dwa mechanizmy do zamocowania, dzięki czemu z jednej strony można przyczepić smoczek, a drugą końcówkę w dowolne miejsce. Już samo założenie zawieszki do tego popularnego niemowlęcego akcesorium powoduje, że również znacznie łatwiej smoczek odnaleźć, gdy przypadkiem gdzieś się zawieruszy.

Uniwersalna i praktyczna konstrukcja sprawia, że maluch nie ma możliwości, aby smoczek samodzielnie odpiąć. Poza tym zawieszki do smoczka ze sklepu MrBobas zostały tak wykonane, aby były w pełni bezpieczne, a także stanowiły ciekawą ozdobę, którą można dopasować stylistycznie do innych dziecięcych gadżetów. W zależności od preferencji mogą one mieć bardzo różny kształt, często są również na tyle ciekawe, że przykuwają uwagę dziecka.

Bezpieczne i ciekawe ozdoby

Oprócz praktycznych funkcji, jakie posiadają zawieszki, mogą być one także wyjątkową ozdobą. Wykonane z prawdziwą precyzją, przybierają formę łańcuszka z zawieszonymi różnymi ozdobami, ale mogą również mieć dołączone ulubione pluszowe zwierzątko, np. rybkę czy kotka. Tym samym zawieszka staje się również bezpieczną zabawką.

Są one wykonane z całkowicie bezpiecznych i często naturalnych materiałów, np. organicznej bawełny lub silikonu. Pozbawione szkodliwych komponentów czy ostrych dodatków, mogą stać się także ulubioną przytulanką, a nawet gryzakiem. Trzeba tylko wybrać zawieszkę do smoczka wykonaną z odpowiednich materiałów.

Różnorodność kształtów i kolorów

Są one dostępne w bardzo różnych wariantach kolorystycznych, a także wykonane są z różnorodnych materiałów. Dzięki temu łatwo je dopasować do innych dziecięcych akcesoriów, np. wózka, torby, kocyka czy ubranka. Można także wybrać dwie takie same zawieszki, np. zarówno do smoczka, jak i gryzaka. Piękne i między innymi ręcznie wykonane tego rodzaju gadżety, mogą być również używane jako wyjątkowe dodatki do plecaka czy torby, gdy już dziecko przestanie używać smoczka. Dzięki temu są jeszcze bardziej uniwersalne.

Comments are closed.