Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Ręka – jej wszystkie tajemnice

Nie od dziś wiadomo, iż ręka to niezwykle funkcjonalne oraz pełne tajemnic narzędzie. Od wieków, fachowcy badali ją, tworząc coraz to nowe teorie o jej mechanizmach. Obecnie, panuje pogląd, iż ręka posiada wiele w sobie ukrytych mechanizmów, które sprawnie poprowadzone – mogą przynieść zniewalające efekty. Co warto o niej wiedzieć? Jak ją ćwiczyć? W tej książce zdecydowanie znajduje się odpowiedź na te i więcej pytań.

1. Książka Terapia ręki

Książka Terapia ręki to ważna pozycja dla fizjoterapeutów, nauczycieli oraz rodziców, którzy chcą zadbać o prawidłowy rozwój dzieci już od wczesnego etapu. To również cenna wskazówka dla wszystkich dorosłych, którzy być może nie do końca zdają sobie sprawę, jak cenne narzędzie posiadają oraz jak mało je ćwiczą. Jak się bowiem okazuje, już kilka ćwiczeń w ciągu dnia – może przynieść zadziwiające efekty.

2. Skarbnica wiedzy

Terapia reki przyda się także osobom, które z jakiś przyczyn nie mogą w pełni korzystać ze wszystkich jej funkcji. Zdarza się tak szczególnie osobom po wypadkach lub po udarze. Wówczas potrzebna jest odpowiednia rehabilitacja, która krok po kroku pozwala uzyskać precyzyjne ruchy, nad którymi człowiek ma pełną kontrolę.

Tą książkę zdecydowanie warto przeczytać. Szczególnie zwrócić na nią uwagę powinny osoby, których praca polega na manualnych czynnościach. To również świetna lektura dla rodziców, którzy mogą ćwiczyć ze swoimi dziećmi od małego, by te szybciej nauczyły się pisać oraz w pełni miały świadomość, jak wiele rzeczy można zrobić przy użyciu rąk.

Comments are closed.