Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak mądrze wspierać dziecko w nauce?

Nauka towarzyszy dziecku od pierwszych dni życia. Maluch uczy się rozpoznawać dźwięki i faktury, doskonali zmysł wzroku i zapachu, opanowuje małą i dużą motorykę. W wieku kilku lat staje się coraz bardziej zainteresowany nauką czytania i pisania, liczenia, chce poznawać świat przyrody, rozwiązywać zagadki i zadania logiczne. Jak pomóc mu rozwijać jego naturalne predyspozycje?

Książki edukacyjne – nauka i zabawa w jednym

Zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności może być prawdziwą przyjemnością. Kupując dobrej jakości, atrakcyjne wizualnie materiały edukacyjne, rodzice sprawią dziecku frajdę, jednocześnie wspierając jego wszechstronny rozwój. Obecnie w księgarniach dostępne są nie tylko klasyczne baśnie, bajki i opowiadania, ale także przygotowane przez pedagogów książki edukacyjne, ćwiczenia, książeczki z zadaniami dopasowane do wieku i zainteresowań dziecka. Ciekawe i pomyślane w formie zabawy pozwolą pogłębiać wiedzę z dowolnej dziedziny, opanować umiejętność czytania i pisania, liczenia, rozwiązywania zadań logicznych czy w rozwoju kreatywności.

Dlaczego warto sięgnąć po materiały edukacyjne WSiP?

Niekwestionowanym liderem na rynku materiałów edukacyjny są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. To renomowane wydawnictwo o długiej tradycji może pochwalić się bogatą, dopracowaną ofertą i współpracą z doświadczonymi specjalistami. Przeglądając katalog WSiP-u rodzice znajdą edukacyjne książki dla dzieci w różnym wieku – od przedszkolaków, przez początkujących uczniów, po maturzystów. Dodatkowo wydawnictwo oferuje także poradniki i przewodniki, dzięki którym rodzicom łatwiej będzie przygotować atrakcyjne zadania i ćwiczenia dla swoich pociech.

Comments are closed.