Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Ochraniacz na łóżeczko DIY

Ochraniacze na łóżeczko to podstawowe wyposażenie każdego niemowlaka, które powinno być załatwione przez jego rodziców. Dobra ochrona przed uderzeniem w szczebelki jest szczególnie ważna u maluchów, ponieważ ich nieskoordynowane ruchy mogą spowodować niejeden nieprzyjemny incydent, podczas którego uderzą o twardy komponent łóżeczka. Samodzielne uszycie ochraniacze jest kwestią kilku godzin pracy z odpowiednim materiałem i innymi elementami potrzebnymi do stworzenia wyjątkowego ochraniacza.

Wybór materiału

W zależności od płci dziecka fajnie zdecydować się na odpowiedni kolor. Niekoniecznie różowy dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca – już dawno do łask wróciły beże, żółcie czy pastele o zupełnie różniących się od siebie odcieniach.

Bawełna będzie oddychała, ale polar będzie przyjemny w dotyku – jaki materiał, taki ochraniacz na łóżeczko, dlatego należy się tym zająć na najwyższym możliwym poziomie świadomości tego, co dla dziecka będzie najlepsze.

Wybór kształtu

Ochraniacze na łóżeczko takie jak – https://www.trilli.pl/ochraniacze-do-lozeczka-c-10_12.html mogą mieć standardowy, popularny kształt niskiego prostokąta z wiązaniami w strategicznych miejscach, zabezpieczające jedynie górna część łóżeczka. Inną propozycją jest uszycie kilku dosyć płaskich poduszeczek i połączenie ich ze sobą. Kolejnym pomysłem jest uszycie trzech bardzo długich walców i połączenie ich w jeden warkocz – łóżeczko wyłożone wokół plecionym warkoczem z wybranej tkaniny będzie wyglądało wyjątkowo uroczo. Prawie tak samo jak dziecko, które znalazło się na środku łóżeczkowego materaca.

Comments are closed.