Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Arka Noego Dumel

Wielu rodziców szuka ciekawych, oryginalnych i kreatywnych zabawek dla swoich pociech. Aktualnie, dużą popularnością wśród dzieci w różnym wieku cieszy się Arka Noego Dumel. To zabawka, która jest świetną alternatywną dla wszystkich gier komputerowych, tabletowych lub telefonicznych. Arka Noego Dumel pozwala zaangażować w zabawę wszystkich członków rodziny.

Co to za gra?

Arka Noego Dumel to zabawka wykonana w formie statku, na którym umieszczonych jest dziewięć zwierząt, które po odpowiednim umieszczeniu ich na właściwe miejsce – wydają realistyczne odgłosy. Włączona imituje pływanie statku na morzu. Ponadto, Arka Noego Dumel wyposażona jest również w mini pianino, na którym młody człowiek może uczyć się swoich pierwszych, oryginalnych i wyjątkowych kompozycji.

Gdzie ją kupić?

Takie zabawki kreatywne można kupić już prawie wszędzie. Wiele osób zamawia je w sklepach internetowych, w których można natrafić na bardzo atrakcyjne i okazje ceny. Koszt takiej Arki Noego Dumel to wydatek rzędy około 130 zł. Bezapelacyjnie to jedna z tych zabawek interaktywnych, która skierowana jest zarówno dla tych młodszych, jak i starszych dzieci. Warto zainwestować w tego typu zabawy, by nasza pociecha od najmłodszych lat uczyła się historii człowieka na ziemi, poszanowania istot żywych jakimi są zwierzątka oraz odgłosów, jakie z nimi są związane. To jednak z tych zabawek, które przekazywane są z pokolenia na pokolenia.

Comments are closed.