Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Tommee Tippee – nowoczesność zamknięta w butelce

Kiedy wyborem mamy staje się odstawienie dziecka od piersi, lub jest to decyzja spowodowana utratą pokarmu, koniecznym jest, aby maluch nie odczuł tego przejścia w sposób niekomfortowy i traumatyczny. Firma Tommee Tippee dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz procesom ulepszania swoich produktów, oferuje pomocne akcesoria, które ułatwiają mamom płynne i komfortowe wejście w nową rzeczywistość, związaną z karmieniem butelką.

Każdy parametr na wagę złota

Strefa komfortu dziecka podczas picia mleka z butelki wiąże się z wieloma czynnikami, które znacząco wpływają na jego spokój, oraz nasycenie pokarmem. Zatem wyprodukowanie butelki, która spełnia wszystkie kryteria, dając tym samym owocny czas jedzenia, wiązało się z latami doświadczeń, ulepszania, oraz konsultacji ze specjalistami w tej dziedzinie.
Obecnie oferowane butelki Tommee Tippee cechują się wysokiej jakości smoczkiem, który odwzorowany został na kształt kobiecej piersi, ale także przypomina jej naturalne odruchy to jest ruch podczas karmienia. Silikonowe tworzywo jest giętkie i elastyczne, co sprawia, że jedzenie nabiera zupełnie nowego, ale równie komfortowego wymiaru.

Częstym problemem picia maluszka przez butelkę jest powietrze, które łykając wraz z pokarmem, powoduje uciążliwe kolki. Rozwiązaniem firmy Tommee Tippee, jest opracowany ergonomiczny kształt pojemnika, który zapewnia prawidłowy przepływ pokarmu, dopasowanie smoczka do buzi dziecka, oraz szczelność chroniącą przed dostawaniem się powietrza.

Comments are closed.